Liczne zapytania dotyczące pomocy w procesie poszukiwania pracy sprawiły, że wprowadziliśmy nową usługę „Gorący Kandydat”. Jej głównym celem jest promowanie osób poszukujących pracy. Sprawiamy, że oferta danej osoby staje się bardziej „widoczna” dla naszych klientów oraz dla innych firm, które aktualnie poszukują pracowników. Często firmy, aktualnie nie prowadzące rekrutacji, po zapoznaniu się z CV mogą wyrazić swoje zainteresowanie doświadczeniem oraz umiejętnościami kandydata, dlatego warto być stale obecnym na „ gorącej giełdzie pracy”.
Na czym polega usługa „Gorący Kandydat”
Po pierwsze zaznaczamy, że usługa jest bezpłatna!

Jeśli jesteś zainteresowany/ana zmianą pracy, wyczerpałeś/aś pomysły na kolejne firmy, do których można aplikować, nie masz już czasu na przeglądanie ofert pracy, chcesz sprawdzić możliwości rynku pracy zapraszamy do skorzystania z usługi „Gorący Kandydat”. Polega ona na prezentowaniu na naszym serwisie Twojego CV w formie blank CV, czyli dokumentu, który nie zawiera poufnych danych (dane osobowe, obecne miejsce pracy – to Ty decydujesz jakie informacje, oprócz danych osobowych, mają być utajnione). Taki dokument wystawiamy w dziale Gorący Kandydat i od tego momentu każdy zainteresowany, może zapoznać się z Twoim doświadczeniem, preferencjami dotyczącymi przyszłego miejsca pracy, oczekiwaniami finansowymi, etc. Dodatkowo, jeśli Kandydat wypisze nam branże, w których chciałby pracować, tworzymy listę firm potencjalne zainteresowanych daną osobą i w jej imieniu (po wcześniejszym zamieszczeniu takiej prośby w e-mailu z CV) wysyłamy do tych firm aplikację Kandydata.
Jakie działania wchodzą w zakres promocji Twojej osoby
Otrzymujemy Twoje CV wraz z informacją jakie dane powinny być wg Ciebie utajnione (z założenia zawsze są to dane osobowe) oraz z Twoimi założeniami/preferencjami dotyczącymi nowego miejsca pracy;
Tworzymy z Twojego CV dokument, z którego „wycinamy” krytyczne informacje (dane osobowe);
Wystawiamy go na naszym serwisie w dziale „Gorący Kandydat”;
Dodatkowo możemy również zająć się wysyłką Twojego CV do firm, które działają w interesującej Cię branży;
W przypadku zainteresowania Twoją ofertą, skontaktujemy się i poprosimy o zgodę na ujawnienie danych osobowych koniecznych do skontaktowania się z Tobą;
Jak przebiegną dalsze rozmowy, zależy już tylko od Ciebie oraz osób z zainteresowanej Twoją ofertą firmy.
Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości, propozycje, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Dane kontaktowe (telefon, e-mail, Skype, gg) znajdziesz w zakładce „Kontakt”.
Działamy. Wspieramy Wasz rozwój, Wasz biznes.