Nasz klient jest europejskim dostawcą rozwiązań internetowych i mobilnych oraz systemów biznesowych dla producentów urządzeń mobilnych, operatorów telekomunikacyjnymi, dla sektora bankowego, marketingowego oraz producentów oprogramowania.
W chwili obecnej poszukujemy osoby zainteresowanej pracą zdalną na stanowisku:
Web Interface Designer
Nr ref.: WID/05/11

Oczekiwania firmy:
Doświadczenie zawodowe jako User Interface / Web Designer (portfolio)
Znajomość HTML, CSS, JavaScript
Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu koncepcji projektowania zorientowanego na użytkownika (web usability)
Znajomość najnowszych trendów webdesignu
Duże umiejętności analityczne i wysoki poziom dbałości o szczegóły
Umiejętności specyfikowania wymagań oraz dobrej komunikacji z zespołem developerów
Znajomość programu graficznego umożliwiająca przygotowanie makiet
Dostępności w wymiarze 4 godzin dziennie
Zadania:
Tworzenie koncepcji serwisów internetowych (układ, logika)
Współtworzenie treści tekstowej serwisów
Przygotowania makiet serwisów dla developerów
Firma oferuje:
Współpraca na podstawie umowy o dzieło
Wymiar czasu pracy ½ etatu
Wynagrodzenie 3,000 zł. Brutto / m-c
Długofalowa współpraca
Praca zdalna
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz port folio na adres: praca@rekrutacyjny.pl
W temacie aplikacji prosimy o wpisanie numeru referencyjnego oferty.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 poz. 883)"