Nasza oferta obejmuje:
prowadzenie procesów rekrutacyjnych
organizację outsourcingu (poszukiwanie kontraktorów, poszukiwanie podwykonawców)
outplacement
organizację specjalistycznych szkoleń.
Nasze podejście do precesów rekrutacyjnych, wynika z aktualnych potrzeb i strategii firmy oraz opiera się na podejściu projektowym. Każdą rekrutację traktujemy jako proces, wymagający od nas skuteczności w realizacji założeń klienta, które wynikają z analizy potrzeb biznesowych, planów rozwoju i możliwości obciążenia budżetu firmy, na projekt rekrutacji zewnętrznej. Dlatego firmy współpracujące z nami, dostają nasze pełne zaangażowanie, dokładną analizę potrzeb, traktowanie klienta, jako unikatowego i najważniejszego partnera biznesowego.

Nasze działania polegają na:
poszukiwaniach bezpośrednich (niezależnie od poziomu specjalizacji stanowiska), które realizujemy poprzez bezpośrednie dotarcie do potencjalnych kandydatów, za pomocą różnych kanałów (kontakty nieformalne, nasza baza kandydatów, bazy naszych partnerów biznesowych, specjalistyczne portale, docieranie konkretnych osób, wskazanych przez klienta lub rekomendowanych przez nas);
selekcji osób aplikujących w odpowiedzi na ogłoszenia prasowe i internetowe.

Ostatecznym celem procesu rekrutacyjnego jest zarekomendowanie klientowi najlepszych kandydatów, osób spełniających wymagania formalne i personalne. Nasze rekomendacje, poprzedzone są analizą cech i predyspozycji kandydatów, która pozwala przewidzieć efektywność realizacji zadań postawionych przed pracownikiem.

Nasza oferta zakłada odpowiedzialność za każdą zatrudnioną u Klienta osobę, co oznacza okres gwarancji za efekt usługi.
W bazie kandydatów mamy ok. 5 000 osób zainteresowanych zmianą lub podjęciem pracy. Są to głównie specjaliści z branży IT – developerzy, testerzy, architekci, konsultanci, projektanci, dyrektorzy zarządzający, kierownicy projektów, kierownicy produktów, team leaderzy, specjaliści ds. bezpieczeństwa, specjaliści ds. infrastruktury sieciowej, administratorzy systemów, etc.
Jeśli poszukują Państwo doświadczonych pracowników zapraszamy do przesłania potrzeb rekrutacyjnych. Skontaktujemy się z osobami, które potencjalnie mogą być zainteresowane Państwa ofertą i po otrzymaniu od wybranych osób zgody na występowanie w ich imieniu, przedstawimy Państwu aplikacje Kandydatów.
Najważniejszym elementem naszej oferty jest jej konkurencyjność!
Doświadczeni Kandydaci, Rewelacyjni Kandydaci!
Jeśli nie są Państwo zainteresowani naszymi usługami poszukiwania pracowników, prosimy o rozważenie opcji darmowego zamieszczania na naszym serwisie ogłoszeń rekrutacyjnych. Usługa ta obwarowana jest jednym wymogiem – w każdej ofercie pracy, zamieszczonej na naszym serwisie, wymagane jest podanie wynagrodzeniem jakie oferuje Pracodawca (naszą misją jest wprowadzenie przejrzystych reguł całego procesu rekrutacyjnego). Atrakcyjne projekty rekrutacyjne jakie realizujemy spotykają się z dużym zainteresowaniem - nasz serwis odwiedzany jest przez liczną grupę specjalistów z branży IT. Dodatkowo współpracujemy z szeregiem serwisów, które w swoich wyszukiwarkach zamieszczają nasze ogłoszenia rekrutacyjne oraz prowadzimy duże kampanie marketingu internetowego, które czynią nasz serwis coraz bardziej rozpoznawalnym.
Nasze dotychczasowe działania pomyślnie zakończyły się kilkudziesięcioma rekrutacjami dla firm z branży IT
Oto niektóre, zrealizowane przez nas z powodzeniem, projekty rekrutacyjne:

Senior Java Developer
Senior Frontend Java Developer
Senior Backend Java Developer
Senior C++ Developer
Senior C++ Developer, Embedded
Senior PHP Developer
Inżynier Testów / Backend
Inżynier Testów
JavaScript Architect / Technical Team Lead
Programista Java - Techniki wyszukiwania
Senior JavaScript Developer
Symbian Developer
MySQL Database Specialist
Senior Java Developer & GWT
Senior J2ME Developer
J2ME Test Engineer
System Administrator - Linux
Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszych dotychczasowych projektów rekrutacyjnych, wraz z najważniejszymi informacjami na temat rekomendowanych przez nas kandydatów, zapraszamy do zapoznania się informacjami w dziale „Projekty”.
Działamy. Wspieramy Wasz rozwój, Wasz biznes.

Top

© 2008 Rekrutacyjny.pl | Na Linkedin | www.workitbetter.com